Serwis i naprawa klimatyzacji – Turek

Serwis klimatyzatorów – Turek i okolice

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym serwisem klimatyzacji w domach i biurach na terenie miasta Turek i okolicznych miejscowości.

Poza usługą profesjonalnego montażu klimatyzacji, nasza firma serwisuje, naprawia i konserwuje klimatyzatory naścienne (zewnętrzne i wewnętrzne) wszelkiego typu i marek.
Nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne to skomplikowane, zaawansowane technologicznie i delikatne urządzenia, które poza zamontowaniem należy także regularnie serwisować. Zaniedbany, brudny lub niesprawny klimatyzator nie tylko straci swoją wydajność – ale może być też niebezpieczny dla naszego zdrowia (tu szczególnie polecamy usługę odgrzybianie klimatyzacji).

Serwis klimatyzacji wymagany jest:

  • Jeśli twój klimatyzator przestał być wydajny, słabo chłodzi lub grzeje
  • Jeśli twój klimatyzator zaczął wydawać dziwne odgłosy lub pracuje inaczej niż zwykle
  • Jeśli twój klimatyzator ma problem z poruszaniem łopatkami kierunkowymi
  • Jeśli z twojego klimatyzatora wydobywa się pył, brud lub inne cząsteczki
  • Okresowo, raz do roku!

 

Serwis klimatyzatorów
Naprawa klimatyzatorów

Serwis klimatyzatora – jak wygląda usługa? Turek i okolice

Podczas wykonywania usługi serwisu klimatyzacji, dokonujemy między innymi przeglądu wszelkich połączeń elektrycznych, a także automatyki, czujników i innych istotnych dla poprawnego funkcjonowania urządzenia elementów mechanicznych. Wszelkie usterki i elementy zużyte są naprawiane i wymieniane na miejscu. Na życzenie klienta, podczas serwisu klimatyzatora dokonujemy także jego sezonowego przestawienia (zima/lato). Jeśli prowadzisz firmę w Turku, Kole, Uniejowie lub okolicach, zachęcamy do skorzystania z naszych usług serwisowych klimatyzacji, które na pewno poprawią komfort pracy i wpłyną pozytywnie na samopoczucie twoich pracowników.

Serwis klimatyzacji domowej lub biurowej – co jeszcze naprawiamy?

Serwisując klimatyzatory, niezmiernie istotne jest również sprawdzenie szczelności układu chłodniczego. To chłodziwo bowiem w głównej mierze sprawia, że klimatyzator dobrze chłodzi w upalne dni. Serwis klimatyzacji w naszym wydaniu to także sprawdzenie ciśnienia pracy urządzenia, oraz rutynowe czynności, jak między innymi: czyszczenie skraplacza, czyszczenie parownika, czyszczenie komory wentylacyjnej oraz czyszczenie wentylatorów. Te czynności serwisowe sprawią, iż klimatyzacja będzie nie tylko pracować znacznie wydajniej, ciszej, ale równocześnie przedłuży się jej żywotność. Czy w domu, czy w biurze – należy wykonywać taki serwis klimatyzacji regularnie, gdyż dzięki temu będziemy mieć pewność, że urządzenie działa poprawnie, będzie funkcjonowało długo i bezproblemowo – a powietrze, które wdychamy jest na pewno czyste i wolne od zanieczyszczeń.

Profesjonalny serwis klimy: Turek, Konin, Koło, Uniejów, Poddębice, Kalisz, Pleszew.

 

Zadaj nam niezobowiązujące zapytanie!

7 + 2 =