Montaż klimatyzacji – Turek i okolice

Montaż klimatyzacji – Turek

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem klimatyzacji w domach i biurach na terenie miasta Turek i okolicznych miejscowości.

Jeśli masz dość upałów i zastanawiasz się jak rozwiązać problem letniego gorąca w nadchodzącym sezonie – zadzwoń do nas lub napisz korzystając z formularza. Nasi specjaliści przyjadą na darmowy, profesjonalny pomiar oraz wizję lokalną – by mieć stuprocentową pewność, iż dobrane zostanie odpowiednie urządzenie i infrastruktura. Zaprojektujemy i dobierzemy instalację oraz urządzenia pod kątem przede wszystkim Państwa komfortu i oczekiwań. Nasz montaż klimatyzacji to profesjonalna usługa, która znalazła wielu zadowolonych odbiorców na terenie miasta Turek, Konin, Koło i innych okolicznych miejscowości.

 

Montaż klimatyzacji - Turek
Montaż klimatyzacji w biurze i domu

Zakładamy klimatyzację w domach i firmach – Turek i okolice

Montaż klimatyzatorów naściennych to dla nas codzienność! Od wielu lat dobieramy, montujemy i serwisujemy klimatyzatory, odgrzybiamy klimatyzację w mieszkaniach/domach i biurach – zarówno wykończonych jak i w stanie developerskim. Montujemy klimatyzatory w biurach, obiektach użyteczności publicznej, firmach, sklepach i innych miejscach. Wieloletnie doświadczenie, rozmaitość zrealizowanych inwestycji oraz niezbędne certyfikaty sprawiają, że montaż klimatyzacji przez naszą firmę to usługa sprawna, profesjonalna i rzetelna.

Montaż klimatyzacji Turek – co wchodzi w zakres usługi?

Podczas montażu klimatyzacji zawsze zabezpieczamy miejsce pracy folią, tekturami i taśmą. Jednostkę wewnętrzną (klimatyzator) montujemy we wcześniej ustalonym miejscu tam, gdzie życzy sobie tego klient, ale też gdzie klimatyzator zapewni maksymalną wydajność. Jednostkę zewnętrzną podwieszamy na specjalnym stelażu lub montujemy na powierzchni płaskiej (na stałe) we wcześniej ustalonym i przygotowanym miejscu. Oba urządzenia łączone są następnie przewodem elektrycznym sterująco – zasilającym i dokonywane jest sprawdzenie ciśnienia, gdy tylko do układu zostanie wprowadzony czynnik chłodniczy. Wszystkie przejścia przez ściany są następnie uszczelniane pianą montażową. Zamontowany klimatyzator jest sprawdzany, konfigurowany i następuje podstawowe przeszkolenie użytkownika.

Profesjonalny montaż klimatyzacji – Turek, Konin, Koło, Uniejów, Poddębice, Kalisz, Pleszew.

Zadaj nam niezobowiązujące zapytanie!

12 + 14 =